Nějaké základy

Nejlepší pravidlo = Žádné pravidlo. Budu se toho snažit držet.
Owner
Administrátor
Příspěvky: 10
Registrován: 08 8 2016 00:01
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Nějaké základy

Nový příspěvekod Owner » 08 8 2016 11:21

    Souhrn:
    • Licence prosím alespoň Creative Common.
    • Chování raději slušné.
    • Podpisy raději výstižné, než obrovské.


Hlavní pravidlo fóra by mělo být, aby jste poskytovali příspěvky minimálně pod licencí Creative Common,
tedy volně použitelné pro neziskové účely, s uvedením autora. Lepší by bylo GNU/GPL, ale je mi jasné, že to má i zápory. Nikdo nemá zájem Vás omezovat ve výdělcích. Chcete-li zaplatit za svou práci, nestyďte se. Uveďte ve svém příspěvku licenci. Není-li v příspěvku uvedeno jinak, platí GNU/GPL = volně použitelné k libovolným účelům.
Rád bych Vás poprosil o základní slušnost a Vy, kdo budete používat materiály obsažené na fóru, uveďte prosím zdroj. Často tím podpoříte autora a motivujete jej k další činnosti v oboru. Také se neurazím, pokud někde budete uvádět link na toto fórum, či české stránky FreeBASICU obecně.
Pokud se Vám díky tomu podaří přivést další členy, bude to dobré pro všechny. Prosím, nedublujte místní příspěvky na jiných webech, raději na jiných stránkách dejte link sem. Prosím, nedublujte celé tyto stránky, nebo jejich části. Drobíte tím návštěvnost a to FreeBASICU neprospěje. Na druhou stranu nejsem cimprlich a nic Vám za takovouto činnost nehrozí. Chcete-li mít třeba vlastní fórum o FreeBASICU, je daleko lepší si o tom pokecat, vytvořit zrcadlo, provázat linky apod., což jaksi může pomoci všem. Raději bych ale stránky daroval, než abych se koukal na duplikaci a tříštění mikrokomunity na nanokomunity.


Pravidla chování na fóru nastavuji jako "Žádná pravidla".
Jen si zopákněte pár českých rčení a přísloví, např: "Jak se do lesa volá..." nebo "Jak chceš, aby se chovali k tobě...".
Prozatím mají všichni spolupracovníci (s právy) na všech mých doménách a subdoménách výslovný zákaz udělovat BANY. Já mám ten zákaz také. Hranicí je český trestní zákoník, ale i v tom případě je pro mne lepší "brutální" příspěvek smazat a počkat, až autor vystřízliví.

Podpisy jsou povoleny s výhradou.
Raději vtipný, nežli dlouhý. Pokud to není nutné, omezte grafiku vč. GIFů. Pochopíte, až se zkusíte připojit z mobilu, zvláště z odlehlých oblastí se špatným signálem.
Podpisy můžou být nuceně změněny i zakázány, pokud budou zbytečně veliké, přesčáru sprosté, budou obsahovat reklamy. Chcete-li mít v podpisu reklamu - domluvte se se mnou. Standardně jsou povoleny platícím členům a zasloužilým členům.
I když se nad blbostí zvítězit nedá, nesmí se s ní přestat bojovat!
https://helltracker.cz, http://movieranking.cz, http://dc-tracker.cz, http://ivaplete.cz

Zpět na “Pravidla fóra”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host